Çatı Kaplama

Kategori: Uygulama Alanları
Çatı Kaplama

Çatı kaplama uygulamaları İzobir ile çatısı bulunan her yapının izolasyon gereksinimi yardımına koşar ve yüksek memnuniyeti en başından garanti eder. Polyurea sprey, korozyona karşı dayanımı yüksek olan izolasyon malzemeleri arasında ideal, dayanıklı ve kesin çözümü sunan izolasyon türü olarak sektörde yerini almıştır.


Sprey polyurea ile Çatı Kaplama ve kaplama alanlarında olduğu gibi metal çatıların korunması ve su geçirgenliğine karşı en ideal çözümdür. Çatı kaplama uygulamalarında ek yerlerini (dilatasyon) kapatarak, hareketli çatılarda dayanım sağlar ki böyle çatılar izolasyon uygulanmasında diğer çatılara nazaran daha zor uygulama yapıldığı için İzobir ek yersiz uygulamayı da sağlar ve bir çatının tüm gereksinimini karşılamada önderdir. 

 

Metal çatılar genel olarak fabrikalar, depolar, antrepol ve AVM gibi benzeri alanlarda kullanılmaktadır. Bu nedenle Polyurea yüksek UV ışını dayanımı %400’e kadar esneme ve kopma direnci sayesinde önemli derecede ısı gibi problemlere de çözüm olmaktadır. Sprey Polyurea kaplama sistemi püskürtülerek uygulandığından ek yeri oluşturmaz, % 400’ ün üstünde esneklik ve mükemmel aşınma dayanıklılığı sağlar ve hızlı sürede gerçekleşen uygulamasıyla zamanın çok kıymetli olduğu otel, fabrika gibi hızlı servise açılacak alanlarda da kesin çözüm sağlar. 

 

Çatı kaplama uygulamaları İzobir ile çatısı bulunan her yapının izolasyon gereksinimi yardımına koşar ve yüksek memnuniyeti en başından garanti eder. Polyurea ile çatı Kaplama diğer geleneksel izolasyon malzemeleri ile yapılan uygulamalara kıyasla, yalıtım ve kaplamada kullanıma dayalı deformasyonları, aşınmaları ve herhangi bir sorunu sıfıra indirir.

 

Çatılar için diğer izolasyon malzemeleri maliyeti düşük olduğundan tercih edilebilir fakat ileriye yönelik daha ciddi maliyetlere ve ciddi hasarlara neden olur. Yeni baştan bir kere daha yaptırmak hem yapınıza, hem cebinize hem de zamanınıza olumsuz etki edecektir. Bu tip problemlerle karşılaşmamak için işe başlamadan doğru uygulama ve bu uygulamayı yapacak doğru firma hususunda iyi karar vermek gerekir. Bu noktada imdadınıza sunduğu üstün kaliteli performans ile yetişen İzobir mağduriyet yaşamamanız için gereken tüm özeni sizlere, yapılarınıza ve çatılarınıza sağlayacaktır. 

Sprey polyurea ile çatı kaplama uygulaması maliyet konusunda diğer ürünlerden pahalı gibi görünse de fiyat ve zaman performansında büyük bir avantaj sağlamaktadır.