Su izolasyonu ve korozyona karşı koruma kaplamaları

Kategori: Uygulama Alanları
Su izolasyonu ve korozyona karşı koruma kaplamaları

Su izolasyonu ve korozyona karşı koruma kaplamaları uygulamasında baştan tamirat yerine kesin çözümler almanızı sağlayan İzobir sprey polyurea sistemleri kolay ve hızlı uygulanır.


Korozyon, metallerin bulunduğu ortam şartlarında kimyasal veya elektro kimyasal reaksiyonlar sonucunda bozulması işlemine verilen addır. Korozyon kelimesi dilimize yabancı dillerden gelmiş olup, dilimizde aşınma, çürüme, paslanma, bozulma gibi sözcükler ile aynı anlama gelmektedir. İnşaat sektöründe korozyon, donatının paslanarak mukavemetini yitirmesi durumudur.

 

Polyurea ise Su izolasyonu ve korozyona karşı koruma kaplamaları ile mükemmel mukavemet gösteren bir ürün olmasıyla birlikte mükemmel su yalıtımı da sağlamasıyla bilinir. Bütün yapıların bilhassa çatılarının sıkça korozyona maruz kalması ve bu durumun ister istemez yaşanması polyureanın yayılımını artırmıştır.

 

Polyurea Su izolasyonu ve korozyona karşı koruma kaplamaları uygulamalarında en kaliteli, en memnun edici, yüzde yüze yakın oranda çözüm sağlayıcı bir maddedir. İzobir ise bu Su izolasyonu ve korozyona karşı koruma kaplamaları sağlamada Türkiye' de tüm benzerlerinden ayrılan en başarılı, en inovatif ve en bilinen marka olmasıylatüm benzerlerinden ayrılmaktadır. Türkiye' nin her yerine hizmet götürmesi de İzobir' e fark katan unsurlar arasındadır.

 

Siz de ister istemez yaşanan bu korozyon problemlerine karşı önlem almak için İzobir' e ulaşıp izolasyon hizmetinden yararlanarak yapılarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Yapıların ömrünü uzatan bu teknolojik sistem enerji dönüşümü sağlamasıyla çevre dostu bir tutum sergiler ve tasarrufunuzu garanti eder.

 

Çevre dostu bu uygulamalar aynı zamanda sizin de sağladığı faydalarla sizin de dostunuz olacak. Su izolasyonu ve korozyona karşı koruma kaplamaları deneyenler, ilk defa uygulatanların memnuniyetleri ve bu memnuniyetleri herkese tavsiye etmesiyle bilinir. 

Önemli oranda fayda sağlayan polyurea sistemlerini bütün yapılarınızda gönül rahatlığıyla uygulatabilirsiniz.

 

Çatı, teras gibi çok fazla deformasyona maruz kalan alanların en başından tamiratı yerine polyurea ile önlem almak zamanınızdan da tasarruf sağlayacak. Görüldüğü üzere her alanda her yönden faydası olacak olan sprey polyurea ile kaplama yaptırmak masraflı değil gerekli hatta zorunlu bir uygulamadır. İzobir sizi düşünen, çevreyi düşünen misyonuyla her daim yanınızda, her yalıtım gereksiniminizde hizmet vermekten büyük onur duyuyor. 

Su izolasyonu ve korozyona karşı koruma kaplamaları uygulamasında baştan tamirat yerine kesin çözümler almanızı sağlayan İzobir sprey polyurea sistemleri kolay ve hızlı uygulanır, Türkiye' nin her yerinden ulaşmak için 0850 304 56 38

Etiketler korozyon