Çatı ve terasların sprey polyurea su yalıtımı

Kategori: Uygulama Alanları
Çatı ve  terasların sprey polyurea su yalıtımı

Çatı ve terasların sprey polyurea su yalıtımı ile kaplanması, korunması manasına da gelmesi sebebiyle çatınızın, terasınızın dolayısıyla tüm yapılarınızın ömrü uzar. Ömrü uzayan binaların çevreye, doğaya, dünyaya bütünüyle katkısı vardır.


Yapılarda en fazla dış etkene maruz kalan bölgeler çatılar ve teraslardır. Binaların en üst bölgeleri olması nedeni ile yağmur sularına, kar etkenine, UV ışınları gibi olumsuz etkenlere en fazla maruz kalan çatı ve terasların bu mağduriyetine çözüm İzobir' den. Çatı ve terasların sprey polyurea su yalıtımı yapımı sonrası sayılan tüm bu olumsuz etkilere dirençli ve dayanıklı hale gelmesi uğraştırıcı değil; İzobir' in hizmetlerinden yalnızca bir tanesi olan çatı ve terasların sprey polyurea ile su yalıtımına karşı koruması İzobir' in tercih nedenini günden güne artırmaktadır.

 

Türkiye' de belli başlı izolasyon firmaları arasında yer alan İzobir, polyurea malzemesi ile tüm su yalıtımı gereksinimi görülen her yapının yardımcısıdır. 

 

Binaların adeta koruyucusu görevinde olan çatılar ve onların bir diğer alternatifi olan terasların su sorunlarına tüm çözümler İzobir' den. 

İzobir sahip olduğu kalite belgeleri ile de farkını fark ettirmekten geri durmuyor. İzolasyon gereksinimlerine günden güne artış görülen şu dönemlerde bu gereksinimi kalitesi, inovatif yaklaşımları ile karşılayan İzobir çatılarınızın, teraslarınızın çözümünde usta hizmet gösterir.

 

Çatı ve terasların sprey polyurea su yalıtımı ile kaplanması korunması manasına da gelmesi sebebiyle çatınızın, terasınızın dolayısıyla tüm yapılarınızın ömrü uzar. Ömrü uzayan binaların çevreye, doğaya, dünyaya bütünüyle katkısı vardır. Enerji dönüşümü çağımızın önemli sorunlarından biri iken, İzobir enerji kaybını da önlemesiyle çevre dostu imajını kanıtlıyor. Çevreye olan duyarlılığı ile geleceğimizin ve çocuklarımızın ömrü için de önemini kavramasıyla her yapıya, çatıya, terasa, inşaya yalıtımı tavsiye ediyor. Zaten kanunla da zorunlu hale gelmiş yalıtım uygulamasında ihtiyaçların tam karşılığı İzobir' de.

 

Siz de İzobir farkı ve kalitesinden faydalanmak istiyorsanız, su geçirgenliğine gerek çatılarınızda gerek teraslarınızda ve diğer tüm alanlarda önlem almak istiyorsanız İzobir polyurea sprey uygulaması ile gereksinimlerinizi eksiksiz tedarik eder. 

 

Türkiye' nin her yerinden 0850 304 56 38 numaralı telefonumuzu tuşlayarak ulaşabileceğiniz hattımız ile de her an bir telefon uzağınızda ve randevulaştıktan sonra da yanıbaşınızdayız. Çevre dostu yalıtımdan faydalanıp doğaya faydalı olabilmek için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.