Temel ve perde betonların sprey polyurea su yalıtımı

Kategori: Uygulama Alanları
Temel ve perde betonların sprey polyurea su yalıtımı

Temel ve perde betonların sprey polyurea su yalıtımı da bütün yalıtım uygulamalarının kanunlarla zorunlu hale gelmesi ile birlikte uygulanması zorunlu olan yalıtım çeşitlerinden bir tanesidir. Uygulanan hiçbir yalıtım çeşidi yapılarda fuzuli işlem değildir.


Yurt dışında uzun yıllardır uygulanan temel ve perde betonların sprey polyurea su yalıtımı uygulaması özellikle ABD de sıkça tercih edilmekle birlikte; bu temel ve perde betonların sprey polyurea su yalıtımı sistemi teknolojisini Türkiye' ye entegre etmekte profesyonel hizmet aktaran İzobir bu konuda da liderlik vasfı ortaya koydu. 

İzobir temel ve perde betonların sprey polyurea su yalıtımını hızlı ve kalıcı bir şekilde, yekpare, deliksiz ve yamasız olarak izolasyonunu sağlamaktadır.

Perde beton izolasyonu süresini klasik izolasyon uygulamalarının yaklaşık üçte birine düşüren bu yeni sistem, önce 4-5 cm kalınlığında sprey poliüretan köpük püskürtme yöntemiyle perde duvarlara yekpare bir şekilde uygulanıyor.

 

Poliüretanın kendisi zaten başlı başına çok iyi bir yapıştırıcı olduğundan, herhangi bir ilave delme-dübelleme ya da yapıştırıcıya gereksinim duymaz; aynı zamanda ek yeri ve ısı köprüleri de oluşturmuyor. Aynı durum polyurea ile de uygulanıp, aynı verim polyurea ile de su geçirgenliğine karşı alınmaktadır. 


Temel ve perde betonların sprey polyurea su yalıtımı sisteminde ikinci işlem olarak, uygulanan poliüretan köpüğün üzerine ikinci bir su geçirmezlik bariyeri ve darbelere karşı koruma görevi yapan uygulamalar da yapılmaktadır.

Binalarınızın, yapılarınızın, endüstriyel tesislerinizin, çiftliklerinizin, otellerinizin, tanklarınızın, soğuk hava depolarınızın hepsinin temellerinin ve perde betonlarının en başından korumaya alınması gerektiği aşikar. İzobir polyurea ve polyuretan uygulamaları ile bu hizmetleri sağlamakla yükümlü olmakla birlikte memnuniyetinizi sağlamak için yanı başınızda.

 

Türkiye' de öncü yalıtım hizmetlerini sağlayan İzobir her yalıtım gereksiniminizde Türkiye' nin her yerinden ulaşabileceğiniz telefon numarası ile ve sosyal medya hesaplarından da ulaşabileceğiniz şekilde kolay erişim seçenekleriyle müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde önemser prensipte çalışmasını sürdürüyor.

 

Temel ve perde betonların sprey polyurea su yalıtımı da bütün yalıtım uygulamalarının kanunlarla zorunlu hale gelmesi ile birlikte uygulanması zorunlu olan yalıtım çeşitlerinden bir tanesidir. Uygulanan hiçbir yalıtım çeşidi yapılarda fuzuli işlem değildir ve gerekliliği günümüzde git gide daha fazla anlaşılmaktadır. Tasarrufun önemi de ortada olmasıyla birlikte yalıtım uygulatmak birbiriyle örtüşen durumlar ve İzobir tüm bu tasarruf olanaklarını da gözetmesiyle çevre dostu duyarlılığı ile de bilinen bir firma.

 

Türkiye' nin her yerinden ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0850 304 56 38