Teras kaplamaları

Kategori: Uygulama Alanları
Teras kaplamaları

İzobir olarak; Teras, Balkon gibi alanların su sızdırmaması kaliteli bir polyurea sprey uygulaması yeterli olacaktır. Her türlü havuz, teras, balkon, çatı ve tesisatı için çözüm üreten İzobir daha çok su kaçakları onarıcı olarak bilinse de, temizleyici ve koruyucu çözümler de üretiir.


Teras Çatı Kaplamaları'nda İzobir Türkiye' nin en farklısı yalıtım firması olarak, tüm yaşam alanlarınızı daha da yaşanabilecek mekanlara çevirebilmek için bilgi, kalite, memnuniyet ve inovasyon çalışmaları ile çağın gelişmelerini de yakından takip ederek ürün portföyünü ve uygulamalarını sürekli geliştirerek yalıtım yapan firmaların başlıcasıdır.

 

Teras Çatı kaplamaları; Terasların veya üst katlardaki üzeri açık olan alanların üzerinin polyurea ile kaplanması uygulamalarıdır. Polyurea çatı, teras kaplamalarında her tür deformasyona karşı ciddi mukavemet gösterirken, kullanıcısını da ciddi masraftan kurtaran uygulamaları ve malzemeleri içinde barındırmaktadır. Çatı teras şekli nasıl olursa olsun polyürea çok rahatlıkla uygulanır ve kapatılır. Teras kaplama uygulaması, üzeri açık olan ve kapatılması gereken her mekanda uygulanır ve çok estetik görüntü elde edilir. Çatı teras kaplama sistemleri estetik olmakla birlikte; emniyetli olup rahatlıkla kullanılabilir ve uygulandığı alanların dört mevsime el verişli de olmasını sağlar. Ülkemizde hava şartlarından dolayı bu mekanlar kapatılmadan pek kullanılamaz bu alanları kapatarak mekanınıza katıp emniyetle kullanabilirsiniz.

 

İzobir olarak; Teras, Balkon gibi alanların su sızdırmaması kaliteli bir polyurea sprey uygulaması yeterli olacaktır. Her türlü havuz, teras, balkon, çatı ve tesisatı için çözüm üreten İzobir daha çok su kaçakları onarıcı olarak bilinse de, temizleyici ve koruyucu çözümler de üretiir. Kullanım alanına göre imal edilen kimyasal izolasyon malzemelerimizin içerisinde bulunan özel formüllü kristal ve mineraller, küçük liftler ile kaçak olan noktayı bulur ve hava ile temas ettiği halden itibaren kristalleşmeye başlar. Bu sayede uzun ömürlü ve kalıcı bir onarım gerçekleştirir.

 

Uygulanan sistem; Teras çatılarda fayans, doğal taş vb. gibi üzeri kapanması istenmeyen alanlarda, kırım döküm işlemine gerek bırakmadan, dokuyu kapatmadan su yalıtımı istenen uygulamalarda kaplama üzerine yapılan şeffaf su yalıtımıdır. İzobir teras kaplama işlemleri bu sorunları sona erdirecektir. Teras kaplamanın bir diğer nedeni ise ısı kaybını önlemesidir. Daire üzerinin kapalı olması ve terasın çatı görevi görmesi ısıda ciddi bir tasarruf sağlayabilir. 

İzobir firma misyonu olarak tasarrufu, çevre dostu olmayı her daim gözeterek yaptığı izolasyonlarda müşteri memnuniyetini de her daim ön plana alarak benzerleri arasında özel ve lider bir pozisyonda olmasıyla ayrılmaktadır.