Islak zeminlerin polyurea ile izolasyonu

Kategori: Uygulama Alanları
Islak zeminlerin polyurea ile izolasyonu

Mutfak, banyo, tuvalet gibi ıslak hacimlerin polyurea ile izolasyonu İzobir ile oldukça kolay ve memnun bırakıcı. Uyguladığımız alanlarda yüksek memnuniyet dolu geri dönüşler bizi daha da kaliteli hizmet vermeye yöneltmektedir.


Mutfak, banyo, tuvalet gibi ıslak hacimlere sahip alanların ömrünü uzun tutmak zor bir işlemdir. Sürekli suya maruz kalmasından dolayı kolay aşınan mutfak, banyo, tuvalet gibi ıslak zeminlerin çözümü artık tek bir madde ile sağlanabiliyor; polyürea. Su geçirgenliğini önlemek için üretilen polyürea bu sorunların çözümü için birebir olaması ile günümüzde tercih sebebini günden güne artırıyor. 

 

Mutfak, banyo, tuvalet gibi ıslak hacimlere sahip alanlar önceleri genellikle seramik ile kaplanırdı. Ancak seramikler su geçirmese bile, tek başlarına su yalıtımı sağlamazlar. Seramik derzleri suyun geçişi açısından risk oluşturan bölgelerdir ve alt veya üst komşulardan sıkça şikayet alınmasına sebebiyet vermektedir. Daire sahibinin çok da elinde olmayan bu durumun artık en başından, inşaat iken önlenmesi için icat olunan polyurea ile mutfak, banyo, tuvalet gibi ıslak hacimlere sahip alanların sorunlarının ortadan kalkma oranı yüzde  100' dür. 

 

Duvarların birbiri ile ve duvarların zeminle birleştiği köşelerde zamanla genellikle su geçişini kolaylaştıran çatlaklar oluşur. Tesisat boruları veya su giderleri gibi özel noktalarda da durum aynıdır, ne yazık ki. Islak hacimlerden su sızması alt katlarda veya yan odalarda hasara neden olur. Bu da şikayetleri artıran durumlardanır. Bu durumda yapılması gereken en doğru şey, ıslak hacimlerin inşaat aşamasında yani en baştan, kökten çözümü İzobir' in polyureası ile su yalıtımına karşı korunmasıdır. 

 

Mutfak, banyo, tuvalet gibi ıslak hacimlerin polyurea ile izolasyonu İzobir ile oldukça kolay ve memnun bırakıcı. Uyguladığımız alanlarda yüksek memnuniyet dolu geri dönüşler bizi daha da kaliteli hizmet vermeye yöneltirken ilkemizi de bu yönde sürdürme kararlılığındayız. Zaten sahip olduğumuz belgelerimizle de kalitemizi ortaya koymakta kanıtlarımız fazlası ile mevcut. Benzer izolasyon firmaları arasında kolayca ayrışabilen İzobir Mutfak, banyo, tuvalet gibi ıslak hacimlerin polyurea ile izolasyonu uygulamasında da sıkça tercih edilmekte ve başarısı kullananlar tarafından da sıkça dillendirilmektedir.

 

İlk gözettiğimiz prensip zaten müşteri memnuniyeti ve sorun gidermede yüksek kalite olması bizi benzer izolasyon firmalarından adım adım öne geçirmekte iddiasını sürdürecek.

Türkiye' nin her yerinden 0850 304 56 38