Tank, silo ve boru polyurea kaplamaları

Kategori: Uygulama Alanları
Tank, silo ve boru polyurea kaplamaları

Su izolasyonu gerektiren tank, silo ve borular, polyurea sprey malzeme ile izolasyon yapıldığında gerek görüntü gerekse sağlamlık açısından diğer yalıtım malzemeleri ile yapılan yalıtımlardan çok daha farklı, daha mükemmel bir yapı ortaya koyar.


Tank, silo ve boru polyurea kaplamalarında da İzobir benzerleri arasında eksisiz hizmet sunan önemli yalıtım firması olması özelliği ile önemli bir yere sahiptir.

 

Sprey Polyurea ile su izolasyonu gerektiren tank, silo ve borular uygun kalınlık ve boyutta alüminyum ile kaplanır. Mesafe tutucu takoz olarak yine aynı poliürea malzemesi kullanılır.  Polyurea ile yapılan yalıtım uygulaması, gerek görüntü gerekse sağlamlık açısından diğer yalıtım malzemeleri ile yapılan yalıtımlardan çok farklı, mükemmel bir mukavemet sağlayarak zamandan da tasarruf ederek su yalıtımı uygulanmış olur.

 

Sıcak – soğuk su boru hatları, silo ve tank izolasyonları ile jeotermal boru hatlarında kullanılan poliürea sistemleridir. Tank, silo ve boru polyurea kaplamaları yalıtımları Püskürtme sprey makineleri ve enjeksiyon makineleri ile uygulanabilmektedir. Bakteri üretmemesi ve gıda temasına uygun olması nedeniyle özellikle gıda depolarının yalıtımı için çok uygundur.

-40 0C – (+)130 0C Boru ve Tank izolasyonunda kullanılabilmektedir.

 

POLYUREA TANK, SİLO VE BORU YALITIM KULLANIM YERLERİ:

  • Sıcak su hattı ve tanklarında
  • Sıvılaştırılmış gaz hattı ve tanklarında
  • Buhar transferi hattı ve tanklarında
  • Sıcak yağ hattı ve kazanlarında
  • Yangın ve temiz su hatlarında
  • Diğer kimyasal hatları ve tanklarında

Sprey polyureanın her alanda uygulanabilen bir özelliği vardır. Sprey polyurea, boruların izolasyonunda da her türlü projeye uygulama desteği ve imkanı sağlar. Polyurenın Tank, silo ve boru polyurea kaplamaları uygulamasının her ortam ve alanda sorunsuz uygulanabilir özelliği vardır. Ayrıca, dış mekanik darbelere karşı ek bir mukavemet sağlar. Dolayısıyla, polyurea kullanılan yalıtımlar diğer benzer ürünlerin kullanıldığı izolasyonlara nazaran çeşitli dış etkenlere daha dirençli bir yapı oluşturur. 

 

İzobir sayılan tüm özellikleri sağlayan kaliteli yalıtım hizmeti sunan firma özelliği gösteren sayılı firmadan biridir. Tank, silo ve boru polyurea kaplamalarında da İzobir benzerleri arasında eksiksiz hizmet sunan önemli yalıtım firması olması özelliği ile önemli bir yere sahiptir. Türkiye' nin her yerinden ulaşabileceğiniz izobir, Türkiye' nin her yerine hizmet sağlamaktan onur duyuyor.