Metal yüzeylerin polyurea kaplanması

Kategori: Uygulama Alanları
Metal yüzeylerin polyurea kaplanması

Günümüzde korozyondan aşınmış metal yüzeylerin baştan yapımı ve tamiratı hayli külfetli iken sunduğumuz yalıtım çözümlerinde masrafınız çok düşük miktarlarda olmasıyla birlikte ömürlük çözüm sunmasıyla yüksek oranda tercih edilen hizmet haline gelmiştir.


Bu uzun ömürlü sunmuş olduğu çözümle de dolayısıyla doğaya da katkı yapmış bulunan İzobir' i tüm metal yüzeylerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

Korozyon, günlük yaşamda kireçlenme, paslanma vb. de denilen, madenlerin elektriksel, kimyasal ya da mekanik nedenlerle aşınması durumuna verilen isimdir. Özellikle oksijen olmak üzere; çevrenin maddeyi fiziki ve kimyasal olarak bozması olayı korozyon olarak adlandırılmaktadır. Korozyonun en çok rastlananı paslanmadır.


Bu korozyon etkileri tüm yapılarda yaşanır. Çatılarda da, teraslarda da tüm yapıların metal yüzeylerinde rastlanabilir. Sıkça rastlanabilmesine rağmen çözümü de İzobir yalıtım hizmetleri ve uygulamaları sayesinde artık çok kolay olmaktadır. 

Korozyona karşı korunacak metal yüzeylerin polyurea kaplanması hizmetini de en kaliteli düzeyde sunan İzobir Türkiye' de ilk ve tek gerekli tüm belge ve yetkinlikle Türkiye' nin her yerine izolasyon hizmeti ulaştırmaktadır. 

 

Metal yüzeyler bu etkenler sebebiyle uğradığı bu olumsuz etkilerden yapılacak kaliteli bir polyurea su yalıtımı sayesinde ömrünü uzatabilir. Yapıların ömrünü uzatan tüm çözümler İzobir' de. 

 

İzobir cebinizi ve doğayı düşünen duyarlı firma oluşuyla diğer izolasyon firmalarından ayrılır. Aşınan yüzeylerin yeni baştan külfetli tamiratları yerine izolasyonla en baştan önlem olup tüm dejenerasyonları önlemeyi hedefler ve böylelikle kullanıcılarının cebini, tasarrufunu düşünmüş olur. Yapılan tüm poliüretan ve polyurea yalıtımları ile de enerji kayıplarını muhafaza ettiği için çevreyi ve doğayı düşünmüş olur. 

 

Günümüzde korozyondan aşınmış metal yüzeylerin baştan yapımı ve tamiratı hayli külfetli iken İzobir' in sunduğu yalıtım çözümlerinde masrafınız çok düşük miktarlarda olmasıyla birlikte ömürlük çözüm sunmasıyla yüksek oranda tercih edilen hizmet haline gelmiştir. Bu uzun ömürlü sunmuş olduğu çözümle de dolayısıyla doğaya da katkı yapmış bulunan İzobir' i tüm metal yüzeylerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

Deneyimli ustalarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla farkımızı ilk tercih anınızda dahi fark edebileceğiniz İzobir, kaliteyi, inovasyonu, müşteri memnuniyetini prensip olarak benimsemesiyle olumlu duruşunu sabitleme hedefindedir. 

 

Sahip olduğumuz yetkinlik belgelerimiz sıradan izolasyon hizmeti sunmadığımızın kanıtı olmamakla birlikte kullandığımız son teknoloji yalıtım madde ve malzemelerimiz de bunun paralel kanıtlarından bazılarıdır.

Siz de bir telefonla bize ulaşıp korozyona karşı korunacak metal yüzeylerin polyurea kaplanması hizmetimizden yüksek memnuniyet garantisiyle faydalanabilirsiniz. 

Türkiye 'nin her yerinden 0850 304 56 38

Etiketler