İzobir ile Havuz İzolasyonu

Polyurea, havuz izolasyonunda da kullanılan kalıcı, dayanıklı ve püskürtme ile uygulanan bir sistemidir. UV ışınları, havuzlarda fazlaca bulunan klor ve deniz suyu aşınmalarına karşı havuzlarınızı dayanıklı hale getiren polyureanın havuz izolasyonlarında uygulanmasında hiçbir sakınca yoktur. Çünkü, polyureanın içerisinde insan sağlığına zarar veren hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Tüm izolasyon uygulamalarında ekstra itina gösteren İzobir havuz izolasyonlarında da çevre dostu, kaliteli, verimli, insan sağlığını önemseyen hizmeti ile benzerlerinden ayrılıyor. 
Havuzlar ilk yapıldığında uygulanan izolasyonun kaliteli, dayanıklı, su basıncının ağırlığına da dayanıklı yani uzun ömürlü olması gerekmektedir. Aksi takdirde havuzların seramik altına uygulanan basit izolasyonlar, havuz su ile doldurulunca tonlarca su basıncına karşı direnç gösteremez ve havuzunuz su kaçırmaya başlar. İzobir ile havuz izolasyonu yaptırdığınızda havuzlarınızın ilerde su kaçırma problemleri önlenmiş olur.
İzobir ile havuz izolasyonu yaptırmanız hem cebinize hem doğaya katkı sağlamanız manasına gelmektedir. Türkiye' nin her yerinden ulaşabileceğiniz ulaşım hattımız ile siz de randevunuzu alınız.