Polyurea

Polyurea, sertleştirici izosiyanat ve sentetik poliol maddelerinin karışımdan üretilen iki bileşenli bir elastomer yüzey kaplama sistemidir. Su yalıtımında kullanılan 'polyurea' (poliürea) malzemesi yüksek darbe, aşınma ve %100 su yalıtımı gereken eski veya yeni yapılarda kesin çözümler sağlar. Sprey ile uygulanabilen polyurea hızlı kuruyan bir yalıtım sistemidir.
Polyurea sınırsız uygulama kalınlığınca uygulanabilirken her yüzeyde güvenle ve rahatlıkla kullanılan bir kaplama sistemidir. Polyurea' nın en yalın tarifi, yüksek performanslı su yalıtım sistemidir şeklinde yapılabilir. 
Yeni nesil su yalıtımı Polyurea' da İzobir Türkiye' nin her yerine verdiği hizmetle farkını ustalıkla ortaya koyan, TSE, CE, UTO, Yanmazlık gibi daha birçok belgeye sahip olan profesyonel bir yalıtım firmasıdır. Son teknoloji yalıtım ve kaplama sistemi olan polyurea  fiyatları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Siz de tadilata kalkışmaksızın yapılarınızın hasar görmüş kısımlarını İzobir farkıyla kökten ve hesaplı çözmek için İzobir diyenlerden olun.